отримання посвідки на постійне проживання Суми, Зарічний район


Оформлення посвідки на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район

 
постійне проживання для іноземця в м. Суми, Зарічний район

Посвідка на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район

Постійний вид на проживання в м. Суми, Зарічний район
- Як отримати постійну посвідку на проживання в Україні в м. Суми, Зарічний район для іноземця?
– Які документи потрібні для оформлення постійної посвідки на проживання в м. Суми, Зарічний район?
- Перелік послуг з оформлення ПМП в Україні в м. Суми, Зарічний район.
- Терміни та вартість оформлення посвідки на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район.
- Задати питання про ПМП в м. Суми, Зарічний район.

Порядок оформлення посвідки на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район (ПМП в Україні).

Документом, що підтверджує право постійного проживання на території України для іноземців та осіб без громадянства є надання постійного проживання.

Для того щоб отримати дозвіл на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район, потрібно спочатку отримати дозвіл на імміграцію. Відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», іноземці та особи без громадянства, які іммігрували на постійне проживання, отримують дозвіл на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район.

Особи, які мають право на оформлення постійного посвідки на проживання в Україні в м. Суми, Зарічний район

Відповідно до Закону України «Про імміграцію», можна виділити дві групи осіб, які отримують дозвіл на імміграцію та мають право на оформлення ПМП в м. Суми, Зарічний район:
Перша група – особи за імміграційною квотою. Перелік категорій за квотою зазначено у статті 4 Закону. До них відносяться:
- необхідні країні діячі культури та науки;
- висококваліфіковані фахівці яких потребує Україна;
- особи, які інвестували в економіку України не менше ніж 100 тис. доларів США;
- повнорідні брат, сестра, дід, бабця, онук, онука громадянина України;
- особи, які раніше були українськими громадянами;
- батьки, чоловік (дружина) і неповнолітні діти іммігранта (особи, яка отримала ПМП);
- біженці або особи, які отримали притулок (після 3 років проживання);
- жертви торгівлі людьми (після 3 років встановлення статусу).
Друга група – особи, які можуть стати іммігрантами, крім квоти. До них відносяться:
- один із подружжя, якщо другий із подружжя, з яким він перебуває у шлюбі понад два роки, є громадянином України;
- діти та батьки громадян України;
- особи, які мають право на набуття громадянства України за територіальним походженням (докладніше можна ознайомитись у статті 8 Закону України «Про громадянство України»);
- особи, які є опікунами чи піклувальниками громадян України, або перебувають під опікою чи піклуванням громадян України;
- особи, імміграція яких становить державний інтерес для України;
- закордонні українці, подружжя закордонних українців, їх діти у разі їхнього загального в'їзду та перебування на території України.

Якщо особа, яка претендує на отримання ПМП в м. Суми, Зарічний район, перебуває в Україні, то посвідчення на постійне місце проживання оформляється одночасно з дозволом на імміграцію і при цьому оформлення окремого дозволу на імміграцію не потрібне.

Після отримання посвідчення особа набуває статусу іммігранта. Відтепер її становище значно відрізнятиметься від становища іноземця чи особи без громадянства у розумінні українського законодавства. Іммігрант має право влаштовуватися на роботу в м. Суми, Зарічний район чи по Україні без дозволу на працевлаштування, йому більше не потрібно отримувати візу для в'їзду до країни та дозволу на перебування в Україні.

Основні переваги отримання посвідки на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район

Набуття виду на постійне проживання на території України надає іноземцям та особам без громадянства, що проживають в м. Суми, Зарічний район значні переваги.

Найбільшою перевагою є те, що іноземець чи особа без громадянства безперешкодно будь-якої миті може прибути на територію України без візи. Серед інших переваг:
- терміни перебування на території України не обмежуються строками короткострокового перебування;
- відсутність необхідності отримання дозволу на використання праці іноземного громадянина (дозволу на працевлаштування) при офіційному працевлаштуванні в м. Суми, Зарічний район
- відсутність обмежень щодо сумісництва посад, обумовлених дозволом на працевлаштування;
- постійне проживання на території України в м. Суми, Зарічний район позбавляє необхідності витрат на медичну страховку, консульський збір, обов'язкові для іноземців та осіб без громадянства, які в'їжджають на територію України та інше;
- термін дії посвідки на постійне проживання не обмежений, на відміну від посвідки на тимчасове проживання, яку слід постійно продовжувати. Посвідчення підлягає обміну лише при досягненні 25 або 45 років.

Перелік документів, необхідних для оформлення посвідки на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район

Звернувшись до нас за отриманням посвідки на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район, вам потрібно буде надати лише такі документи:
- копію іноземного паспорта; - документ, що підтверджує підстави для імміграції (дозвіл на імміграцію свідоцтво про шлюб з громадянином України тощо); - документи щодо наявності житла в Україні, де особа має право на реєстрацію.

Збір, підготовку та подання всіх інших документів ми беремо на себе!

Повний перелік документів, необхідних для оформлення ПМП, міститься в Порядку оформлення та видачі посвідчень на право постійного проживання в Україні, а саме:
- заява про оформлення посвідчення про постійне проживання в Україні; - оригінал паспорта іноземця, копія сторінок з особистими даними, візою та відміткою про перетин кордону (або імміграційна картка); - завірений переклад українською мовою сторінки паспорта з особистими даними іноземця; - нотаріально засвідчена копія дозволу на імміграцію. Якщо дозвіл на імміграцію оформляється одночасно з ПМП, то додатково подаються всі документи, передбачені порядком отримання дозволу на імміграцію;
- 4 фото 3,5 х4, 5 см. (матові);
- квитанція про сплату оплати держмита;
- копія, видана податковим органом, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (якщо надавалася).

Перелік документів, необхідних для отримання посвідки на проживання в Україні може змінюватись в залежності від того, за яким критерієм відповідний іноземний громадянин має право на одержання зазначеного виду проживання в м. Суми, Зарічний район.

У наші послуги з оформлення посвідки на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район входить наступне:
- консультації з питань отримання постійної посвідки на іноземця;
- підготовка заяви-анкети про надання дозволу на імміграцію в Україну;
- підготовка клопотання про надання постійного посвідки на проживання;
- оплата державних мит та інших офіційних платежів;
- представництво інтересів клієнта під час подання необхідного пакета документів до органів міграційної служби.

Терміни оформлення в ОВІРі посвідки на постійний дозвіл на проживання в Україні

Відповідно до Правил оформлення ПМП, спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань імміграції, протягом тижня з дня прийняття заяви має видавати посвідку на проживання в м. Суми, Зарічний район, але фактично терміни можуть відрізнятися від тих, що встановлені законодавством. Посвідка на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район є безстроковою і видається одноразово.

Терміни та тарифи оформлення посвідки на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район нашої компанії залежать від документів, наявних у заявника, необхідності термінового отримання ПМП та інших обставин. Для визначення точної ціни та термінів оформлення посвідки на проживання в м. Суми, Зарічний район, зв'яжіться з нашими консультантами.

Наша компанія здійснює оформлення посвідки на постійне проживання для клієнтів, які знаходяться в м. Суми, Зарічний район.

Наші телефони з питань оформлення посвідки на постійне проживання в м. Суми, Зарічний район: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.

 
 
ПМП Суми, Зарічний район